Viteo website

10 سالمترین مواد غذایی برای انسان

– عسل – تزکیه و پاک رگ های خونی، ضد التهابی و ضد باکتریایی، آنتی بیوتیک، ضد تب و ضد سرفه است. به شما کمک می کند خواب، استرس و تعادل فشار است.
خواص درمانی عسل برای درمان بیماری های دستگاه ادراری، سنگ کلیه، بیماری التهابی روده و اسهال. عسل تجاوز به عنف تا به پاکسازی خواص، ملایم بر روی کبد است. در بیماری های قلبی، التهاب دستگاه تنفسی فوقانی مورد استفاده قرار می گیرد. این تسریع بهبود زخم و جلوگیری از عفونت.
عسل استفاده می شود: کم خونی، خستگی، گلو درد، سرد است. عسل در درمان بیماری های قلبی، فشار خون کنترل و آلرژی مفید است.
عسل اقاقیا تسریع بازسازی غشاء مخاطی معده، مانع اولسرو بیماری های معده و اثنی عشر، به هضم غذا کمک. در بیماری های کلیه و مجاری ادراری مورد استفاده قرار می گیرد. عسل اقاقیا ضد باکتری و ادرار آور است.

، ویتامین A، ویتامین C و B ویتامین ها بسیار غنی از ویتامین های لازم برای عملکرد مناسب بدن، به عنوان مثال (B1، B2) – – کلم بروکلی. اجزاء و مواد معدنی موجود در کلم بروکلی، فسفر، کلسیم، پتاسیم و منیزیم در مقادیر کوچک، کلسیم و آهن است.
خواص کلم بروکلی چه هستند؟ این حاوی ویتامین C خیلی بیشتر در مقایسه با میوه های خانواده مرکبات است. از آنجا که آن را یک مکمل بزرگ به رژیم غذایی است، به عنوان یک اثر مثبت بر سیستم ایمنی بدن است.

– برنج – در حدود 25 نسخه از جماعت رخ می دهد. بیشترین سفید، قهوه ای، parboiled برنج و برنج. تفاوت بین قهوه ای و برنج سفید، سبوس برنج، مصرف برنج قهوه ای به طور قابل توجهی خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد. سبوس برنج منبع طبیعی از مواد مغذی در شکل ماده چگال است. ما توصیه می کنیم پودر برنج قهوه ای.

– روغن زیتون – زیتون اضافی خورده آثار اولیه بسیار مثبت بر سلامت ما، ما حدود 5-20 گرم در روز توصیه می کنند. مصرف چربی در رژیم غذایی این است که حدود 15٪ (مجموع تمام چربی)، یا حدود نیم گرم به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن است.

– تخم مرغ – تخم مرغ را به سلامتی ما آسیب برساند، اما عمل به عنوان یک دارو در مقدار کافی است. تخم مرغ کلسترول بالا هستند. کلسترول برای عملکرد مناسب بدن، ضروری است. فرد به طور متوسط ​​می تواند برای حدود 7-8 عدد تخم مرغ در روز می خورند. ما توصیه می کنیم 2 عدد تخم مرغ بزرگ در روز است.

– ماهی آب شور – ماهی تن، ماهی روغن، پولاک، کوسه، سفره ماهی – ماهی منبع بسیار خوبی از پروتئین است، کم کالری هستند، هضم آسان است. چربی موجود در ماهی سالم از آن مشتق شده از گوشت است. یک رژیم غذایی غنی از اسیدهای چرب امگا -3 می تواند خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد.

– بلغور جو دوسر – جو و محصولات خود مانند غلات حاوی مواد مغذی موجود در یک فرم تغلیظ شده. از ورزشکاران ترجیح می دهند از بلغور جو برای این واقعیت است که آنها یک منبع غنی از روی، منیزیم و ویتامین B1 است. ما توصیه می کنیم حدود 50 گرم از غلات آسیاب شده و پخته شده را به رب.

– هویج – منبع خوب برای چشم سالم ویتامین A. مزیت مهمی بتا است – کاروتن حفاظت از الیاف کلاژن، که هستند گاهی اوقات در بدن نابود شده، که به نوبه خود باعث می شود پوست سریع تر از دست می دهد ثبات و استحکام آن و چین و چروک به نظر می رسد. در یک کلام، هویج اثر میدارد.

– ارزن (ارزن) – از آن بسیار آسان هضم، حاوی مقادیر زیادی ویتامین های گروه B به خصوص B1. این کاملا یک مقدار زیادی پروتئین است، اما حاوی گلوتن است که باعث می شود آن را یک محصول منحصر به فرد مواد غذایی را نمی.

– شکلات تلخ – میان وعده سالم اگر در مقدار 10 تا 15 گرم در روز خورده می شود. شکلات تیره با درصد بالایی از کاکائو یک منبع بسیار خوبی از آنتی اکسیدان ها است.

Filed Under: Persian

About the Author

Comments are closed.